Twój koszyk jest pusty
Nr produktu: 17990

Siedzisko ze schowkiem Keter Cube z poduszką brązowy

 • Cena: 249
 • Wybierz Kolor:

Dla osób, które cenią sobie stylowe i praktyczne rozwiązania polecamy siedzisko i schowek w jednym Cube marki Keter. Ten niewielki mebel świetnie sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie i balkonie. Można na nim usiąść czy oprzeć nogi, a po zdjęciu poduszki można na nim stabilnie położyć kawę czy przekąski. W środku schowka Cube można przechowywać na przykład koc na chłodniejszy wieczór, który chcemy spędzić na świeżym powietrzu.

Funkcjonalna pufa ogrodowa powstała z tworzywa, któremu nie straszne czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz i słońce. Schowek może zatem bez obaw stać na dworze i na długo zachowa swój piękny wygląd. Tworzywo ma również tę przewagę nad naturalnym rattanem, że nie wymaga konserwacji i jest łatwe w czyszczeniu. To idealne rozwiązanie w przypadku, gdy meble są używane na zewnątrz. Faktura plecionki jest niezwykle precyzyjnie wykonana poprzez odpowiednie uformowanie tworzywa. Gładka poduszka w jaśniejszym kolorze stanowi doskonały kontrast.

Mały schowek ogrodowy Keter Cube jest świetnym uzupełnieniem mebli wypoczynkowych do ogrodu od tego producenta, takich jak Corfu czy Nevada. Wystarczy wybrać odpowiedni wariant kolorystyczny - grafitowy z szarą poduszką lub brązowy z poduszką taupe.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Siedzisko ze schowkiem Keter Cube z poduszką

Siedzisko ze schowkiem Keter Cube z poduszką instrukcja

Siedzisko ze schowkiem Keter Cube z poduszką wymiary

Siedzisko ze schowkiem Keter Cube

Keter Cube - siedzisko ze schowkiem

Keter Cube - siedzisko ze schowkiem i poduszką

Schowek z siedziskiem i poduszką Keter Cube

Schowek z siedziskiem i poduszką

Keter Cube - schowek z siedziskiem i poduszką

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  kom: 506 413 378
  Pon - Piąt: 8.00 - 18.00
 • Payu
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 10 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x