Twój koszyk jest pusty
Nr produktu: 09330

Tunel foliowy mini - 3m * 1,2m * 0,6m

Foliowy tunel ogrodowy C3 sprawdzi się w kazdym ogrodzie oraz na działce. Jego małe rozmiary wpasują się w każdą przestrzeń. Idealnie sprawdza się jako miejsce uprawy owoców a także warzyw. 

Tunel foliowy C3 to najwyższej jakości tunel ogrodowy małych rozmiarów. Pokryty został on bardzo wytrzymałą folią perforowaną. Folia ta zapewnia właściwą gospodarkę wodną we wnętrzu, pomaga utrzymać wyższą temperaturę podczas chłodniejszych dni a także choni rośliny przed przymrozkami oraz wiatrem.

Perforacja, która znajduje się na folii zapewnia prawidłową wentylację, która zmiensza podatność roślin na chroby a dodatkowo przyspiesza oraz powiększa plony.

Stelaż tunelu wykonany został z bardzo wytrzymałych rurek PCV o średnicy 20mm. Taki stelaż nie ulega korozji, dzięki czemu z tunelu będzie można korzystać przez długie lata. Odstęp miedzy pałąkami konstrukcji wynsi 1m.

Tunel foliowy C3 posiada 3m długości, 1,2m szerokości oraz wysokość wynoszącą 0,6m.

Komplet zawiera:
- rury i złączki
- folię perforowaną
- metalowe szpilki montażowe
- instrukcję montażu.
- GWARANCJĘ 24 miesiące

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 25-01-2015
Kupiłam większy tunel, bo 6-metrowej długości. Muszę więcej po prostu siać no i plewić, ale od tego mam męża. Sklep wiarygodny, bardzo szybko zrealizował moje zamówienie. Szybko wypisałam tunel, bo w innych sklepach.pl zamówienia realizują przez miesiąc i bałam się, że tunel przyjdzie mi w trakcie lata.
Tunel C3 3,0 m x 1,2 m x 0,6 m mini
Tunel C3


Tunel C3 mini
Szkielet tunelu


Tunel częściowo okryty
Tunel częściowo okryty


Bezpieczne obciążenie i ochrona przed wiatrem
Bezpieczne obciążenie i ochrona przed wiatrem


Folia perforowana na tunelu C3
Folia perforowana na tunelu C3


 • Długość [cm]: 300
 • Szerokość [cm]: 120
 • Wysokość [cm]: 60
 • Stelaż: PCV

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Tunele foliowe ogrodnicze Radom, Tunele foliowe ogrodnicze Rzeszów, Tunele foliowe ogrodnicze Szczecin, Tunele foliowe ogrodnicze Warszawa
Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  kom: 506 413 378
  Pon - Piąt: 8.00 - 18.00
 • Payu
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 10 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x