Twój koszyk jest pusty
Nr produktu: 06061

Zacieniacz przeciwsłoneczny kwadratowy 5m

Zacieniacz przeciwsłoneczny to praktyczna osłona przed promieniami słonecznymi, mogąca z powodzeniem zastąpić parasol. Szczególnie sprawdza się w miejscach w których chcemy zastosować inne niż standardowe rozwiązania. Zacieniacze z powodzeniem wykorzystywane są na balkonach i tarasach w dużych miastach, w ogródkach przydomowych i restauracyjnych. 

Zacieniacz wykonany jest z tkaniny poliestrowej, która dodatkowo zabezpiecza przed przenikaniem szkodliwego promieniowania UV.

Zacieniacz dostępny jest tylko w kolorze beżowym.

Wymiary elementów zestawu:

Zacieniacz ma kształt kwadratu o boku 5m. Każdy z narożników zakończony jest uchwytem do mocowania.

Dostawa i montaż mebli:

Zacieniacz dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w niewielkiej, lekkiej paczce z wygodną rączką. 

Montaż zacieniacza jest prosty - każdy róg zakończony jest oczkiem - uchwytem, do którego należy przyczepić linki mocujące. W zestawie nie ma żadnych linek - tylko zacieniacz. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 26-06-2012
Bardzo fajny produkt. Dobra obsługa. Dostawa na czas.

4 23-03-2012
Czerwony Zacieniacz wygląda nieźle , opakowanie i wybrany kolor OK. Materiał mocny dobrej jakości. Produkt na pewno świetny , ale jeszcze nie zdążyłam przetestować, bo na razie cieszymy się marcowym słońcem :). Jak takie będzie lato , na pewno się przyda.

5 05-01-2012
Zacieniacz jest świetny, właśnie o czymś takim myślałam na nadchodzący sezon. Będzie on ocieniał (a myślę, że także ochroni od letniego deszczyku!) moje miejsce do wypoczynku w ogrodzie. Będzie idealną osłoną nad drewnianymi meblami ogrodowymi (stół + ławy). Wolę taki zacieniacz, niż jakieś parasole. Zacieniacz jest jakościowo dobry, realizacja zamówienia była szybka i bezproblemowa. Był to mój pierwszy, ale myślę, że nie ostatni zakup w waszym sklepie!

5 04-01-2012
Zacieniacz solidny, spełnia swoją funkcję. Wyglada ciekawie i estetycznie.

4 09-12-2011
Zacieniacz świetnie spełnia swoją funkcję. Ponadto w porównaniu z produktami o podobnym zastosowaniu, takimi jak np. parasole ogrodowe, jest o wiele bardziej funkcjonalny, wygodny w użyciu i, co bardzo ważne, o wiele, tańszy.
Zacieniacz przeciwsłoneczny kwadratowy

ogrodowa osłona przeciwsłoneczna ceny

solidna osłona przeciwsłoneczna z poliestru cena, opinie

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    kom: 506 413 378
    Pon - Piąt: 8.00 - 18.00
  • Payu
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 10 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x