Twój koszyk jest pusty

Meble ogrodowe Corfu

Meble ogrodowe Corfu to meble firmy Curver wykonane z polipropylenu – materiału formowanego tak, by wyglądał jak plecionka technorattanowa. Corfu Curver to bestseller na polskim rynku zestawów ogrodowych w okolicach 1000zł. Produkcja fabryczna mebli Corfu gwarantuje doskonałą jakość i dużą powtarzalność. Znajdują one zastosowanie nie tylko w ogrodzie, ale także na tarasie, balkonie, hotelu, SPA, czy nawet w domu.

Tworzywo technorattan efekt w meblach Corfu

W meblach Corfu bardzo ważny jest materiał, z którego wykonane są zestawy ogrodowe. Każdy zestaw Corfu wyprodukowany został z niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego – polipropylenu. Nie dość, że doskonale odwzorowuje on technorattan, to jest odporny na wodę, promienie słoneczne oraz duże wahania temperatury. Wszystkie te cechy sprawiają, że meble ogrodowe Corfu są niezwykle uniwersalne i będą służyć przez wiele lat w niemal niezmienionej formie. Farba nie złuszczy się, a jej kolor pozostanie taki sam, jak w nowych meblach Corfu.

Zestawy mebli Corfu – bestsellery

Serca Polaków w szczególności podbił zestaw Corfu Set. Ten zestaw Corfu króluje tak w internecie, jak i w marketach. Popularności nie ustępuje mu zestaw Corfu Fiesta, który dużo lepiej nadaje się, gdy potrzebujemy mebli obiadowych. Warto jednak zwrócić uwagę, że oferta firmy Curver nie ogranicza się tylko do tych dwóch zestawów. Oprócz sztandarowych zestawów można także nabyć nowość 2016 roku Corfu Relax Set – elegancki narożnik zachowany w tej samej konwencji oraz inne meble ogrodowe.

Możliwość łączenia mebli ogrodowych Corfu

Ciekawą funkcjonalnością mebli ogrodowych Corfu jest możliwość łączenia zestawów. Jeżeli tylko mają one ten sam kolor, na pewno będą pasować pod względem wzoru i rozmiarów. Sofa dwuosobowa Corfu Love Seat, jej trzyosobowa odmiana Max, Corfu Duo, czy stół Melody można nabyć oddzielnie, co sprawia, że meble Corfu mogą zostać skomponowane w taki sposób, jaki tylko sobie wymarzyliśmy.

Meble Corfu - funkcjonalność i wygoda

Warto także wspomnieć o niezwykle prostym montażu mebli Corfu. Czytelna instrukcja sprawia, że całe zestawy mebli ogrodowych możemy złożyć błyskawicznie, a już po montażu można cieszyć się ich funkcjonalnością, ponieważ nie wymagają ani impregnacji, ani dodatkowej konserwacji. Ponadto są tak lekkie, że ich przenoszenie nie powinno sprawiać żadnych kłopotów. To sprawia, że meble ogrodowe Corfu są niezwykle funkcjonalne.

Zestaw Corfu Set

Meble Corfu Set to rozpoznawany niemal wszędzie zestaw mebli ogrodowych. Składa się z małego stolika kawowego, dwóch wygodnych foteli i dwusosobowej sofy. Od wielu lat królują na polskim rynku zyskując z roku na rok coraz więcej fanów. Zachwycają nie tylko elegancją, wygodą i funkcjonalnością, ale też przystępną ceną. Meble ogrodowe Corfu Set często uzupełniane są także przez inne produkty Curvera. Dla osób chcących dodać do zestawu sofę trzysosobową mamy świetną wiadomość. Właśnie o ten mebel powiększony został Corfu Set, by stworzyć zestaw Corfu Set Triple Max. Dla osób nie potrzebujących sofy polecamy zestaw Corfu Weekend z dwoma fotelami i stolikiem kawowym.

Meble ogrodowe Corfu Fiesta

Drugim z zestawów mebli Corfu, który przypadł Polakom do gustu to nieco większy komplet mebli ogrodowych Corfu Fiesta. Składa się on z dwóch foteli, dwóch sof dwuosobowych oraz dużego stołu obiadowego Melody. Jest to zestaw przeznaczony do rodzinnych obiadów w ogrodzie lub na tarasie. Mimo wyższej ceny, niż jego „konkurent”, te Meble Corfu także mają wielu zwolenników. Warto też zwrócić uwagę na wersję z kwadratowym stołem – Corfu Fiesta Family.

Nowość 2016 w meblach Corfu – Corfu Relax Set

W 2016 roku na polski rynek mebli ogrodowych Corfu zawitał elegancki narożnik w przystępnej cenie – Corfu Relax Set. Jest to połączenie znanego już dobrze narożnika Provence z bliźniaczej firmy Keter oraz stylistyki mebli Corfu. Składa się z części narożnej oraz stolika znanego z zestawu Corfu Set. Nie jest on jeszcze tak popularny, jak dwa zestawy opisane powyżej, ale przystępna cena i fenomenalny wygląd wskazują na to, że niedługo będziemy mieć kolejny bestseller.

Meble Corfu ze skrzynią - Corfu Box Set

Dla tych, którzy uwielbiają zestaw Corfu Set, ale chcieliby, by stolik posiadał poręczny stolik firma Curver wyprodukowała meble Corfu Box Set. Stolik kawowy został zastąpiony przez stolik/skrzynię Arica, którą można także nabyć poza zestawem. Poza tym posiada tą samą sofę oraz dwa fotele.


x
x