Twój koszyk jest pusty
Nr produktu: 15775

Keter Scala 6x8 domek narzędziowy

  • Cena: 2 999

Firma Keter Curver to znany i ceniony producent, który może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem jeśli chodzi właśnie o produkcję domków narzędziowych, a także różnego rodzaju mebli ogrodowych.

Logotypy renomowanych producentów sprzętu ogrodowego

Keter Scala 6x8 DD to domek narzędziowy, który stanowi doskonały wybór na działkę czy też do przydomowego ogrodu. Obszerne wnętrze daje nam swobodę w gromadzeniu większych sprzętów, takich jak chociażby kosiarka ogrodowa bądź też zestaw do grilla. Kiedy spojrzymy na domek Keter Scala, może nam się wydawać, że został on wykonany z drewna. Jednak tak naprawdę do jego produkcji zostało wykorzystane najwyższej jakości tworzywo sztuczne.

Zalety domku Keter

Prezentowany model jest niezwykle trwały i odporny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy też promienie UV. Dzięki czemu domek nie wyblaknie na słońcu i będzie cieszył nasze oczy przez wiele lat.

Domek Keter Scala 6x8 w nowoczesnej aranżacji

W odróżnieniu do prawdziwego drewna, tworzywo sztuczne użyte w domku Keter Scala 6x8 nie wymaga malowania czy też czasochłonnej konserwacji. Dodatkowo jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości, bo wystarczy parę chwil, odrobina wody oraz delikatnego detergentu, a z łatwością usuniemy kurz czy też brud z jego powierzchni.

Okna - Keter Scala 6x8

Domek narzędziowy Keter Scala 6x8 DD jest wyposażony podwójne drzwi, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli umieścić w nim sprzęty o większych gabarytach. Dodatkową zaletą jest także zasuwka, a jeśli będziemy chcieli wzmocnić zabezpieczenia, możemy zamontować kłódkę (do kupienia we własnym zakresie). Za dostarczenie odpowiedniej ilości światła wewnątrz domku odpowiadają duże okna umieszczone na obu skrzydłach drzwi.

Obciążenie dachu domku Keter Scala 6x8

Warto zwrócić uwagę na solidną podłogę, która może utrzymać ciężar o wadze do 150 kg/m2. Szczelna i wytrzymała konstrukcja podłogi daje nam dodatkowe zabezpieczenie przed błotem i wilgocią, jak również przed szkodliwym działaniem gryzoni. Kolejnym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu jest specjalny próg montowany na dole drzwi, który zatrzymuje błoto i ułatwia wjeżdżanie kosiarką.

Jeśli chodzi o dach domku ogrodowego Keter Scala 6x8, to również wyróżnia się solidną konstrukcją. Może on utrzymać ciężar nawet do 75 kg/m2. Zalegający śnieg zimą nie powinien więc być większym problemem. Warto jednak pamiętać o regularnym odśnieżaniu, co z pewnością wpłynie na żywotność domku. Całość konstrukcji domku jest wzmocniona specjalnymi elementami wykonanymi z metalu. Dzięki solidnej konstrukcji i trwałym materiałom możemy go swobodnie użytkować przez cały rok, bez obaw o przechowywane w nim przedmioty. Firma Keter dba o to, aby tworzywo sztuczne służące do produkcji domków było jak najwyższej jakości. W ten sposób mamy pewność, że nasz domek będzie odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i że zachowa swój fantastyczny wygląd przez wiele lat.

Wywietrznik w dachu domku Scala 6x8

Sprytnym i niezwykle przydatnym rozwiązaniem jest zastosowanie wywietrznika umiejscowionego nad drzwiami. Daje on nam gwarancję odpowiedniej wentylacji, co jest szczególnie ważne w przypadku upalnego lata jak i mroźnej zimy. Warto jednak pamiętać, że rzeczy przechowywane w domku narzędziowym powinny być suche. Nie wolno także przetrzymywać materiałów łatwopalnych.

Atuty domków ogrodowych Scala 6x8

Firma Keter dba także o ekologię, dlatego do produkcji domków i mebli wykorzystuje materiały, które w znacznym stopniu pochodzą z recyklingu. Dodatkową zaletą modelu Keter Scala 6x8 DD jest to, że jest on bardzo łatwy w utrzymaniu odpowiedniej czystości. Bez problemu można go myć wodą z użyciem delikatnych środków myjących.

Montaż domku jest niezwykle łatwy. Nie musimy posiadać żadnych zezwoleń budowlanych, aby postawić taki domek na swoim terenie.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

3 24-06-2017
Szybki montaż , wszystko pasuje. Polecam

5 16-05-2017
bardzo dobry wybór

5 08-09-2016
Wysyłka domku ekspresowa. Sam towar bardzo łatwy do zmontowania. Jedyny problem stanowiły śruby do skręcania okien, które zostały załączone przez producenta w innym rozmiarze i trzeba było je przyciąć. Ilość rzeczy jakie udało mis się tam upchnąć samego mnie zaskoczyła: regał piwniczny, ława biesiadna, trzy rowery i jeszcze sporo sprzętu i klamotów typy węże ogrodowe, myjka ciśnieniowa, butla gazowa. Polecam!
Domek narzędziowy Keter Scala 6x8DD

Domek narzędziowy Scala 6x8

Domek narzędziowy Keter Scala 6x8DD wymiary

Domek narzędziowy Scala

Scala Keter 6x8

Dome Scakal Keter 6x8

Dome Scakal Keter 6x8

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    kom: 506 413 378
    Pon - Piąt: 8.00 - 18.00
  • Payu
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 10 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x