Twój koszyk jest pusty
Nr produktu: 13859

Keter Factor 8x6 domek ogrodowy

 • Cena: 3 199
  • a:1:{i:0;s:13:

Przestronny domek ogrodowy Keter Factor 8x6 to świetnie rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużej powierzchni do magazynowania narzędzi ogrodowych i nie tylko. Prezentowany model pomieści grabie, węża ogrodowego, kosiarkę i drabinę. Świetnie nada się także do przechowywania grilla, rowerów i dziecięcych zabawek.

Znani producenci sprzętu i mebli ogrodowych

Do wykonania domku Factor 8x6 do ogrodu wykorzystano wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Firma Keter znana jest z produkcji wyposażenia ogrodowego z materiałów, które charakteryzuje się trwałością i wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Tworzywo zastosowane w tym przypadku jest także przyjazne środowisku, gdyż jest to materiał w znaczącej części uzyskany z surowców wtórnych (recyklingu).

Zalety domków narzędziowych z polipropylenu

Na pierwszy rzut okna domek przypomina konstrukcje z drewnianych desek, ale to efekt wizualny, który osiągnięto podczas produkcji tworzywa, któremu nadano formę podobną do drewna. W przeciwieństwie do naturalnego surowca, tworzywo sztuczne nie wymaga konserwacji, a do jego czyszczenia można używać węża ogrodowego. Na tym właśnie polega wyjątkowość tego projektu.

Wywietrznik zapewnia właściwy obieg powietrza

Domek na narzędzia Factor 8x6 posiada podwójne drzwi z charakterystycznym łukowym kształtem. Drzwi posiadają ucha zapewniające wygodne otwieranie. Można na nie założyć kłódkę (kłódka nie znajduje się w zestawie).

Wywietrzniki w domku narzędziowym Keter Factor

Nad drzwiami zamontowano wywietrznik, umożliwiający wentylację powietrza (przeciwdziała wilgoci). W zestawie jest też prostokątne okno, które idealnie doświetla wnętrze. W czasie montażu można wybrać jedno z 6 miejsc, w których można umieścić okno. Kolejnym źródłem naturalnego światła jest świetlik znajdujący się w dachu.

Wytrzymałość dachu domku ogrodowego Keter Factor

Wytrzymała podłoga utrzyma duży ciężar - 150 kg/m². Jest szczelna, dzięki czemu od spodu nie przedostanie się woda, ani błoto i nie dostaną się też tędy żadne gryzonie. Dwuspadowy dach wzmocniony metalowymi elementami utrzyma śnieg - 75 kg/m².

Wejście do domku Factor 8x6

Do postawienia domku ogrodowego Keter Factor 8x6 nie wymaga się uzyskiwania pozwolenia budowlanego. Domek może stanowić konstrukcje całoroczną. Nie trzeba go składać po sezonie letnim. W razie potrzeby można przenieść domek w inne miejsce, gdyż nie jest on wbudowywany do podłoża.

Pojemność domku Keter Factor

Poniższy film przedstawia domek Keter Factor 8x6.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

4 20-09-2017
Bardzo ładny i praktyczny domek na narzędzia ogrodnicze i kosiarkę. Wad nie stwierdziłem a więc produkt oceniam pozytywnie.

5 19-09-2017
Domek funkcjonalny, solidny, prosty do złożenia.

4 01-09-2017
Fajny, lekki, dość łatwy w montażu. Czas pokaże wady i zalety.

5 05-08-2017
Bardzo szybka i sprawna obsługa. Domek przyszedł na drugi dzień po zamówieniu. Jest łatwy w montażu, stabilny a co najważniejsze przestronny. Polecam.

5 01-06-2017
Perfect experience from ordering to delivery. The seller answered my queries promptly and was a pleasure to deal with. In addition to the great service received, the seller found effective ways to deliver the garden shed to Vilnius, Lithuania! The Garden Shed as we expected – very spacious and stable. Straightforward assembly that can be easily done by one person. It took me 3 to 4 hours and two evenings to assembly our garden house. Great service from beginning to the end. The seller and their goods are highly recommended.

5 15-10-2016
BARDZO DOBRY ZAKUP

5 09-10-2016
Domek jest bardzo ladny i funkcjonaly. Idealnie nadaje sie na altanke na sprzet ogrodowy. Montaz zajal tylko pare godzin. Plastik jest bardzo dobrej jakosci. Polecam.
Domek ogrodowy Keter Facor 8x6

Domek ogrodowy wizualizacja

Możliwość montażu okna w jednym z 6 miejsc

Wywietrzniki domku Keter Factor 8x6

Uchylone drzwi domku Keter Factor 8x6

Półki w domku ogrodowym Keter Factor 8x6

Keter Factor 8x6 wymiary

Szkic i wymiary domku ogrodowego Keter Factor 8x6

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  kom: 506 413 378
  Pon - Piąt: 8.00 - 18.00
 • Payu
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 10 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x