Twój koszyk jest pusty
Nr produktu: 13839

Keter Manor 4x3 domek narzędziowy

 • Cena: 1 099
  • a:1:{i:0;s:6:

Domek narzędziowy Manor 4x3 to funkcjonalne wyposażenie ogrodu. Można w nim w uporządkowany sposób przechowywać narzędzia ogrodowe, a specjalne wykonanie zapewnia trwałość na lata. Producentem domku jest firma Keter, która znana jest z wysokiej jakości wyposażenia do ogrodu z tworzyw sztucznych. Składzik ogrodowy Keter Manor 4x3 to prosty sposób na przechowywanie wielu przedmiotów w jednym miejscu. Do jego postawienia nie potrzebne są pozwolenia budowlane. Istotną zaletą jest także możliwość przeniesienia domku, gdyż nie jest on mocowany do podłoża.

Detale domku na narzędzia Keter Manor 6x5dd

Domek Manor 4x3 jest wykonany w całości z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, można go łatwo czyścić i nie wymaga impregnacji, ani malowania. Domek może stać w ogrodzie cały rok. Wytrzymała konstrukcja ze spadzistym dachem przetrwa ciężkie warunki zimowe, gdyż utrzymuje do obciążenie do 75 kg na m². Tworzywu nie szkodzi promieniowanie UV, dzięki czemu domek nie blaknie i na długo zachowuje swój estetyczny wygląd. Warto zwrócić uwagę, że tworzywo imituje drewno, co dodaje całości wyjątkowego uroku.

Solidna podłoga domku chroni przechowywane wewnątrz przedmioty przed błotem i działaniem gryzoni. Wytrzymuje ciężar do 150 kg na m², więc w domku można trzymać również ciężkie narzędzia ogrodowe i można do niego swobodnie wejść. Domek posiada także wywietrzniki, które zapewniają cyrkulację powietrza, a to chroni przechowywane narzędzia przed wilgocią. Trzeba też wspomnieć, że ten praktyczny domek ogrodowy firmy Keter jest przyjazny środowisku, gdyż do jego produkcji wykorzystano przetworzone surowce wtórne.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 31-05-2017
Domek jak z obrazka. Wszystkie elementy dobrze się dopasowują. Polecam

5 12-05-2017
Szybko, sprawnie - polecam

4 12-04-2017
Wygląda bardzo fajnie. Tworzywo, z którego jest wykonany sprawia wrażenie delikatnego - czas pokaże czy jest trwały. Ze względu na bardzo małą wagę wymaga przymocowania do podłoża jeżeli ma stać w ogródku i nie zmieniać miejsca przy każdym mocniejszym podmuchu wiatru.

5 09-04-2017
bardzo szybka dostawa ; pomoc w zakupie przez telefon bezproblemowo ; naprawdę polecam

3 09-03-2017
Towar zgodny z zamówieniem szybka dostawa

5 09-11-2016
Dobra jakosc, latwy montaz polecam!

5 25-07-2016
Domek taki sam jak na zdjęciu. Pojemny, zgrabny. Ładnie prezentuje się w ogródku i przyciąga wzrok sąsiadów. ;)
Domek Manor 4x3
Domek Manor 4x3


Domek narzędziowy Keter Manor 4x3

Domek ogrodowy Keter Manor 4x3

Schemat domku na narzędzia Keter Manor 4x3

Sposób zamykania drzwi w domku Manor

Wewnętrzna podłoga w domku Manor

Wentylacja w domku Manor

Keter Manor 4x3
Realne zdjęcie domku w ogrodzie Klienta


Keter Manor 4x3
Domek u Klienta


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  kom: 506 413 378
  Pon - Piąt: 8.00 - 18.00
 • Payu
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 10 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x