Twój koszyk jest pusty
Nr produktu: 13870

Keter Fusion 754 - domek ogrodowy na narzędzia

  • Cena: 4 199

Keter Fusion 754 - domek ogrodowy to wysokiej jakości składzik, w którym możemy przechowywać różnego rodzaju narzędzia ogrodowe, ale nie tylko. Jego wyróżniającą cechą jest bardzo duża pojemność, dzięki czemu mamy pewność, że zmieszczą się w nim sprzęty takie jak drabina, kosiarka czy też zestaw do grilla. Prezentowany domek ogrodowy to idealne połączenie niezwykle wysokiej jakości wykonania z wyjątkowym wzornictwem.

Domek ogrodowy Fusion 754 jest bardzo trwały i będzie nam służył przez lata, ponieważ został wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa WPC, jakie dzięki zastosowaniu specjalnej techniki produkcji swoim wyglądem i strukturą przypomina prawdziwe drewno. Jednakże przewagą użytego tworzywa WPC nad drewnem jest to, że nie wymaga ono impregnacji, ani specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystko to sprawia, że nie musimy martwić się o utrzymanie go w dobrej kondycji. Kiedy będziemy chcieli wyczyścić nasz domek ogrodowy, wystarczy woda z delikatnym środkiem myjącym i w kilka minut poprawimy jego wygląd.

Model Keter Fusion 754 charakteryzuje się solidnymi i mocnymi ściankami. Niezwykle ciekawą i bardzo praktyczną nowością jest to, że możemy w ścianach naszego domku ogrodowego wiercić otwory, aby zainstalować później dodatkowe uchwyty czy też wieszaki na różnego rodzaju sprzęt. Prezentowany model Keter Fusion 754 posiada wytrzymałe, prostokątne drzwi wyposażone w zamek ze stali odpornej na korozję. Właściwa ilość światła we wnętrzu domku zapewniona jest dzięki zastosowaniu podłużnych okien jak i dodatkowego doświetlenia w suficie. Warto nadmienić, że nad drzwiami zastosowano również specjalny wywietrznik, który gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu nie musimy martwić się o problemy z wilgocią.

Domek Fusion 754 został wyposażony również w bardzo solidną podłogę, która wytrzymuje obciążenie aż do 150 kilogramów na metr kwadratowy. Dzięki zastosowaniu solidnego podłoża nie musimy martwić się o rzeczy, które będziemy przetrzymywać wewnątrz - podłoga doskonale będzie chronić je od szkodliwych warunków zewnętrznych takich jak woda czy też błoto. Jeśli chodzi o dach naszego domku ogrodowego, to wygląda on prawie tak jak prawdziwe, dwuspadowe dachy wykonane z dachówek. Ponadto, jest on także niezwykle skuteczną ochroną przed opadami deszczu, a dzięki swojej solidnej konstrukcji potrafi utrzymać aż do 75 kilogramów śniegu na metr kwadratowy. Konstrukcja domku Fusion 754 sprawia wrażenie bardzo trwałej i solidnej i taka jest w rzeczywistości. Dodatkowe wzmocnienie całej konstrukcji zapewniają malowane proszkowo elementy stalowe.

Co bardzo ważne, aby postawić taki domek na swojej posesji nie musimy starać się o żadne pozwolenia budowlane. A jeśli będziemy chcieli w ciągu roku zmienić jego położenie, będziemy mogli przenieść go w dowolne miejsce w bardzo krótkim czasie.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Domek narzędziowy Keter Fusion 754 z otwartymi drzwiami

Domek do ogrodu Keter Fusion w ogrodzie

Wywietrznik Keter Fusion 754

Zamek w drzwiach domku Fusion

Dach w domku ogrodowym

Zamek z opcjonalną kłódką

Stalowy zamek w drzwiach

Zamek ze stali

Mechanizm zastosowany w domku

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    kom: 506 413 378
    Pon - Piąt: 8.00 - 18.00
  • Payu
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 10 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x